whatsapp
E-TİCARET
PDF Katalog

Vizyon & Misyon

Ürün Kategorileri

MİSYONUMUZ:

Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle birlikte takım felsefesi ruhuyla, profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf ve karlı bir işletme oluşturarak sürekliliği sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ:

Kişiliğimizden taviz vermeden, çevreyi koruyarak, yüksek ahlak ve ileri teknoloji anlayışı ile ürettiğimiz ürünlerimizle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ileri ve saygın kuruluş olarak, alanımızda en yüksek seviyeye çıkmak ve bir dünya markası olmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Şirketimiz kurulduğu ilk günden bu güne, misyonundan ödün vermeden, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek ürünlerini, “kalite olmazsa olmaz” prensibiyle, kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak üretmek, hedefi ve gayreti içinde olmuştur, olmaya devam edecektir.

FATİH PROFİL A.Ş YÖNETİM KURULU misyonumuzu sürdürmek, vizyon hedeflerine ulaşmak, çalışanlarının ve müşterilerinin en üst düzeyde memnuniyetlerini sağlamak için Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına uyacağını ve etkinliğini sürekli iyileştirme ile sağlayacağını, bunun için gerekli tüm faaliyetleri destekleyeceğini ve kaynakları sağlayacağını taahhüt eder.

KALİTE POLİTİKASI SLOGANLARIMIZ

  • Kalite en üst düzeyde önceliğe sahiptir
  • Üründe kalite için işletmede kalite
  • İşletmede kalite için sürekli eğitim
  • Dekoratif, Pratik, Ekonomik ürün