whatsapp
E-TİCARET
PDF Katalog

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Şirketimiz 1983 yılında "Fatih Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş." ismiyle Merhum Hacı Ali FİLİZ tarafından kurulmuştur. Ülkemizde, fabrika düzeyinde dekoratif demir imalatını hedefleyen firmamız, büyük emek ve özveri göstererek ferforje sektörünün kurucusu ve öncüsü olmuştur.

Şirketimiz, ferforje ürünleriyle yurdumuzun dört bir yanına bayilikler vermiş, müşterilerine daima yakın olmaya gayret etmiş, güven temelli ilişkiler ile büyük bir aile haline gelmiştir.

Firmamız, 1999 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesini almaya hak kazanmıştır. Tüm personelimiz dünyanın ilk ISO 9001 belgeli dekoratif demir üretici firması olmanın haklı gururu ve sorumluluğu ile hareket etmektedir.

Üretim çeşitliliği, kapasitesi ve teknolojik imkânları bakımından firmamız Türkiye, Orta Doğu ve Balkanlar'da ferforje sektöründe lider konumdadır.

Denizli Organize Sanayi Bölgesi içinde yer alan iki ayrı fabrikamızda CNC dik işlem tezgâhlarımız ve Makine İmalat Birimimiz bulunmaktadır.  Makine İmalat Birimimizde ferforje modellerimiz için gerekli dövme ve prograsif kalıpları işleme, bakım faaliyetleri ve revize işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu birim, ürünlerimize yönelik AR-GE faaliyet çalışmaları ve geliştirilen yeni teknikler sayesinde Fatih Ferforje'nin üretimine katkı sağlamaktadır.

Demirden mamul her türlü dekoratif ferforje ürünler, rulo saçtan üretilen dekoratif aksesuarlar, kesme ve baskılı saclar, sıcak ve soğuk dövme parçalar ile CNC fiber lazer kesim imalatı şirketimiz bünyesindeki markalar altında gerçekleştirilmektedir.

Sektöründe ilk '' Tasarım Merkezi Belgesi'' ni almaya hak kazanmış ve faaliyetlerini AR-GE kapsamında sürdürmeye devam ettirmektedir.

Üretim Alanı : 25.000 m2 kapalı alan
Toplam Çalışan : 150 kişi
Kapasite : 11.000 ton/yıl
Yurtiçi Bayiler : 350
Yurtdışı Bayiler : 32
 
Yavuz Ferforje ve Demir Ticaret A.Ş. 
Grubunuzun pazarlama şirketi olan; Yavuz Ferforje A.Ş. 1998 yılında kurulmuştur. Grup ferforje ürünleri ve benzeri ürünlerin yurt dışında pazarlanması Yavuz Ferforje tarafından yürütülmektedir.
 
Pirudem Metal Sanatları 
Pirudem Metal Sanatları, Fatih Ferforje bünyesinde yer alan metal dekorasyon ürünlerinin yer aldığı markamızdır. Teknoloji ve el sanatları birleştirerek, metal dekorasyon ürünleri üretimdeki hassasiyet boya ve paketlemedeki özen ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

2004

04 Eylül 2004 Fatih Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. kuruldu.

2006

Fatih Profil Sanayi markası ile ilk ürünler getirildi.

2007

Fatih Profil Sanayi ürün çeşitliliği arttı, kanalında büyümeye başladı.